3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Kraków: Zaproszenie na pikietę solidarnościową „Kosovo je Srpsko!”

Temat związany z Serbią i Kosowem jest bardzo mocno obecny na naszym portalu niemalże od początku jego powstania. Nie ulega żadnej wątpliwości, że każdy świadomy nacjonalista powinien w tym konflikcie zająć jasne stanowisko i stanąć po właściwej stronie. A jedyną właściwą stroną w tym przypadku jest Serbia, która bezpodstawnie zaatakowana, w brutalny sposób straciła kolebkę swojej państwowości: Kosowo. Jeśli pozwolimy na to by wielkie zamorskie Imperium było w stanie dowolnie wprowadzać zmiany na mapie Europy, to jak możemy mówić o naszej wielkości? Najpierw Kosowo a potem Katalonia, Śląsk i wiele innych? Gdzie się zatrzyma ta machina?

Dlatego nie powinniśmy nigdy zapomnieć o tym co się stało w Kosowie. Musimy być awangardą protestu przeciwko bezczelności amerykańskiego imperializmu który deptał i nadal depcze po kolei wszystkie państwa narodowe i narodowe aspiracje, wtłaczając je w ramy wielonarodowego Imperium Americanum. Stowarzyszenie Trzecia Droga, wspólnie z redakcją portalu 3droga.pl zaprasza wszystkich swoich sympatyków i czytelników na pikietę solidarnościową: „Kosovo je Srpsko!”, która odbędzie się 17 lutego w Krakowie. Organizatorem pikiety jest zaprzyjaźniona z nami organizacja Małopolscy Patrioci. Jak możemy przeczytać na stronie wydarzenia (TUTAJ):

10 lat od samozwańczej secesji Kosowa od serbskiej macierzy, po raz kolejny zbierzemy się pod konsulatem USA, aby wyrazić naszą solidarność z serbskimi braćmi. Wydarzenie odbędzie się 17 lutego o godzinie 17.00, na ulicy Stolarskiej 9 pod Konsulatem USA.

Kraków. 17 lutego o godzinie 17.00. Ulica Stolarska 9 pod Konsulatem USA. Serdecznie zapraszamy wszystkich swoich zainteresowanych.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/110339403076420/

 

 

2 thoughts on “Kraków: Zaproszenie na pikietę solidarnościową „Kosovo je Srpsko!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *