3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Krystian Lupa nominowany do konkursu na Kosmitę Roku!

Niebywałej rzeczy udało się dokonać reżyserowi teatralnemu, który kilka lat temu zadeklarował się jako osoba homoseksualna. Krystian Lupa, bo o nim mowa, zrównał polską flagę z nazistowską swastyką oraz  oskarżył „ekstremalne ruchy” o jej „zawłaszczenie”.

„Po marszach jedenastego listopada flaga biało-czerwona stała się dla mnie straszna. Niczym nie różni się od flagi ze swastyką. To nie było tak, że na te pochody każdy wziął coś biało-czerwonego, co tam akurat miał. To wyglądało na celową produkcję flag, by uzyskać tę demoniczną jednakowość, widoczna była intencja, żeby uzyskać efekt, który uzyskiwał Hitler na swoich manifestacjach.”

Być może te „ruchy ekstremalne” zawłaszczyły sobie biało czerwoną flagę, bo wielcy politycy o niej zapomnieli i zamienili ją na flagę Unii Europejskiej. Całą wypowiedź Krystiana Lupy skomentujemy w jeden sposób – dołączył on do ekskluzywnego grona osób nominowanych w naszym konkursie na Kosmitę Roku 2015!

W konkursie udział biorą: Krzysztof Pieczyński – koniecznie musicie zobaczyć materiał,  dzięki któremu zawdzięcza uczestnictwo w konkursie oraz Michał Boni, który ogłosił rotacyjną głodówkę.
Kolejną osobą jest były już prezydent Bronisław Komorowski udzielający rad na lepsze życie. Dzięki niemu dowiedzieliśmy się, że trzeba ku temu zmienić pracę i wziąć kredyt.
Do konkursu zgłosiła się również Czarna Międzynarodówka – zobaczcie sami!
Nie mogło zabraknąć obecności jednego z naszych ulubieńców – Jana Hartmana dziękującego Dodzie za walkę o demokratyczne państwo.

Jeżeli znajdziecie osobę mogącą konkurować na Kosmitę Roku, to nadsyłajcie zgłoszenia przez portale społecznościowe, maila, czy też w komentarzach. Rozstrzygnięcie konkursu coraz bliżej!

Źródło:
telewizjarepublika.pl/3droga.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *