Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Krytyka Polityczna, Gazeta Wyborcza: Prosimy o więcej uchodźców

Środowisko najbardziej  światłych umysłów w Polsce, a więc Gazety Wyborczej i Krytyki Politycznej są przerażone rosnącą nietolerancją dla gwałtów, rozbojów i morderstw dokonywanych przez islamistów w Europie. W tym celu, jak zawsze w podobnych przypadkach wystosowali list: Nie w naszym imieniu! Zatroskani o mityczną już „izolację Polski”, proszą by i Polaków uchodźcy mogli ciemiężyć i by Polacy tak jak narody europy zachodniej bali się wyjść na ulicę wieczorową porą. Oczywiście sygnatariusze listu schowają się w swoich ogrodzonych osiedlach i będą krzyczeć o wolności, równości o braterstwie z obcymi, podczas gdy Polki będą gwałcone przez muzułmanów. To wszystko nic. Najważniejsze, żeby nie dać się wyizolować Polski. Najważniejsze, żeby Unia Europejska była zadowolona i pogłaskała rządzących i służących dziennikarzy.

W liście czytamy, m.in.:

Nie możemy udawać, że kryzys migracyjny nas nie dotyczy. Jesteśmy częścią Europy i tak jak reszta Europy jesteśmy współodpowiedzialni, zarówno politycznie, jak i moralnie. Politycznie – bo nie możemy pozwolić sobie na izolację Polski. Moralnie – bo jako społeczeństwo demokratyczne musimy stać na straży europejskich wartości: równości, tolerancji i braterstwa.

Polacy w toku swojej burzliwej historii wielokrotnie znajdowali schronienie poza granicami swojego kraju. Dziś Prawo i Sprawiedliwość straszy Polaków, że 7000 uchodźców zmieni Rzeczpospolitą Polską w islamski kalifat. Trudno w Europie odbierać to inaczej niż policzek, bowiem UE wymaga dziś od nas o wiele mniej niż to, co od niej otrzymaliśmy.

My też czujemy współodpowiedzialność za Polskę. Dlatego jak najszybciej opuście ten kraj razem z imigrantami. Cały list i nazwiska zatroskanych sygnatariuszy znajdziecie pod TYM linkiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.