3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Lech Wałęsa: Będziemy tworzyć samoobronę przed narodowcami

Długo czekaliśmy z tą informacją, ale to już niestety potwierdzone.
Lech „TW Bolek” Wałęsa, znany z tego, że w życiu służył już dwóm panom jest człowiekiem chorym psychicznie. Oderwał się od rzeczywistości w takim stopniu, że prawdopodobnie chłopcy z BOR ochraniający go codziennie mają niezły ubaw i muszą wyciągać słomki kto tym razem będzie próbował zachować powagę w towarzystwie tego człowieka. Lech Wałęsa po ostatnich wydarzeniach w Gdańsku zapowiada iż:

Nie pozwolimy sobie ubliżać, nie pozwolimy się bić. Jeżeli ktoś prowadzi do wojny domowej, to druga strona zorganizuje się podobnie. Ostrzegałem od samego początku, że grozi nam wojna domowa i jeżeli tacy ludzie będą tak nieodpowiedzialnie postępować, to zmierzamy w tym kierunku. Albo prawo będzie chronione, albo trzeba będzie stworzyć samoobronę. 

Powyższe słowa oznaczają, że nawet mózg, który nie jest zbyt często używany może na starość się zepsuć. Gdy kiedyś narodowcy będą rozliczać III RP i zdradę Polski, Lech Wałęsa powinien liczyć na okoliczności łagodzące. Póki co: zgłaszamy go do nowej edycji konkursu Kosmita Roku 2016!

źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.