3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Małgorzata Sołtysiak: Andrzej Duda i Beata Szydło są pod wpływem żydowskiego lobby

Małgorzata Sołtysiak odniosła się do słów prezydenta Andrzeja Dudy i premier Beaty Szydło, którzy w zgodnym tonie wypowiadali się na temat pogromu w Kielcach i Jedwabnem, piętnując niczym karmiona przez rękę Sorosa Gazeta Wyborcza „antysemityzm i rasizm” jednocześnie przed nimi przestrzegając.

Na obchodach w Kielcach odczytano ponadto „Wiersz o zabiciu doktora Kahane”, którego autorem jest nie kto inny, jak Julian Korhauser – ojciec Pierwszej Damy III RP, Agaty Korhauser-Dudy.

Sołtysiak nie zawahała się użyć kilku słów prawdy skrupulatnie pomijanych na salonach, bowiem w jej ocenie retoryka używana przy okazji pogromów wynika z siły żydowskiego lobby.

„Ja myślę, że zarówno premier Szydło, jak i prezydent Duda przyjęli wersję o antysemickich Kielcach, bo lobby żydowskie okazało się silniejsze. Podobnie w Jedwabnem, pomimo przerwanej ekshumacji i niedokończonym śledztwie, obowiązuje sowiecka wersja historii o polskim antysemityzmie, co by to nie miało znaczyć. Wznowienie śledztwa w obydwu przypadkach jest nieodzowne. Tylko wtedy upadnie żydowski motyw do szantażowania Polski. Będzie kiedyś odważny rząd, który się z tym zmierzy? W każdym razie my będziemy naciskać.” – napisała na facebooku.

Następnie w rozmowie z WP wyjaśnia swoją wypowiedź.

„Tak to odczuwałam. Nie jestem politykiem i nie znam uwarunkowania stanowiska pani premier i pana prezydenta. Z jakiegoś tytułu ekshumacja w Jedwabnem została przerwana. Jest tutaj na pewno jakieś drugie dno, o którym nie mamy pojęcia na tyle wiarygodnego, aby o nim oficjalnie mówić. O coś w tym wszystkim chodzi. Nazwałam to „lobby żydowskim”, ale gdzieś jest przyczyna, że taka opinia o Polakach jest rozpowszechniana i nie ma na to stanowczej reakcji rządu czy placówek dyplomatycznych.”

Słowa Małgorzaty Sołtysiak są dosyć wymowne zważając na fakt, że jest ona współtwórczynią Ruchu Społecznego im. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, w którym obejmuje stanowisko wiceprezesa i zastępczyni Marty Kaczyńskiej, natomiast obecna ekipa rządowa jest spadkobiercą i kontynuatorem dzieła Lecha Kaczyńskiego.

Zarówno wtedy, jak na początku i tak jak jest to obecnie syjonistyczne wpływy przesiąkają PiS, który jest amerykańską ekspozyturą na Polskę. Dziwna więc byłaby sytuacja, w której kwestia siły żydowskiego lobby na przestrzeni czasu między okresem, gdy to Lech górował nad bratem, do teraźniejszości, gdy to Jarosław znalazł się wyżej od brata, miała ulec zmianie.

W końcu syjonistyczni panowie nie mogą dopuścić, by Polacy prowadzili niezależną i zgodną z interesem naszego narodu politykę – słaba to dla nich perspektywa. Dlatego potrzebują mieć na swoim garnuszku partie polityczne, które dają polskiemu społeczeństwu złudzenie wolności, wyboru, zmian, a nade wszystko „demokracji”. PiS nie jest pod tym kątem żadnym wyjątkiem, a podręcznikowym przykładem wiernopoddańczości.

Na podstawie:
WP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.