3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Manuel Valls: Będą kolejne ofiary ataków terrorystycznych

Premier Republiki Francuskiej Manuel Valls alarmuje społeczeństwo, iż pomimo wysiłków służb specjalnych nieuniknione są kolejne zamachy terrorystyczne.

„Dzisiaj zagrożenie jest na maksymalnym poziomie, a my jesteśmy celem. Codziennie wywiad i policja udaremniają ataki, infiltrują sieci terrorystyczne i śledzą terrorystów. Będą kolejne ataki, będą niewinne ofiary… to jest także moją rolą, by przekazać Francuzom tę prawdę.” – mówił.

Z tą niewinnością ofiar nie jest tak do końca pięknie. Nie można powiedzieć bezkrytycznie, że ludzie nie są winni bezczynności i bierności, która umożliwiła systemowi skrupulatnie prowadzenie polityki w kierunku obecnego stanu rzeczy, jednak kara, jaką odbierają społeczeństwa jest niewspółmierna.

Zagrożenie terrorystyczne nie wynika znikąd. Zbiera jednak mimo wszystko swoje żniwo z ogłupionych społeczeństw, podczas gdy w bezapelacyjnie znacznej mierze odpowiedzialni za nie finansiści, członkowie międzynarodowych organizacji, czy politycy bezpiecznie wygrzewają swoje strzeżone za pieniądze podatnika kupry.

Na podstawie:
wprost.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.