3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Mariusz Dzierżawski: Przedstawiciel PiS podpisał zobowiązanie do promocji zboczeń

Pełnomocnik rządu III RP Wojciech Kaczmarczyk podczas posiedzenia Rady Unii Europejskiej podpisał dokument zobowiązujący do zwalczania tzw. homofobii oraz promowania nieobyczajności na terytorium euroregionu Nadwiślańskiego. Informację na ten temat przekazał działacz pro-life Mariusz Dzierżawski.

Dokument nałożył obowiązek „do podjęcia działań w celu zwalczania dyskryminacji ze względu na orientację seksualną i tożsamość płciową.”

„Oznacza to, że rząd PiS, podobnie jak rząd PO, będzie wspierał przenikanie do szkół organizacji zajmujących się promocją zboczeń. Polskie dzieci będą narażone na spotkania z rozmaitymi seksedukatorami, którzy będą je przekonywać, że orientację seksualną można sobie wybrać według uznania, a żadna nie jest lepsza od innej” – komentuje Dzierżawski

Prawo i Sprawiedliwość na przekór swoim wyborcom, którzy starają się przekonywać o łacińskim, czy nacjonalistycznym charakterze ugrupowania sprawującego władzę, raz za razem umacnia przekonanie, iż jest zupełnie inaczej.

Na podstawie:
parezja.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.