3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Mediolan: Przedszkolaki nie będą obchodzić Dnia Ojca. Szokujący powód i temat zastępczy!

Dyrekcja jednego z mediolańskich przedszkoli postanowiła, że maluchy nie będą się angażować w prace nad prezentami dla swoich ojców, ponieważ nie będzie obchodzony Dzień Ojca, który we Włoszech przypada na uroczystość św. Józefa.

Przedszkolaki nie będą rysować swoim ojcom laurek, ponieważ tradycja ta mogłaby urazić „tęczowe rodziny”. Do tego przedszkola w dzielnicy Isola uczęszcza bowiem dziecko będące pod opieką wychowawczą…dwóch lesbijek. Kierownictwo przedszkola nie chciało ich dyskryminować, dlatego uderzyło w zdrowe rodziny i dyskryminuje ich całą rzeszę. Ciekawe jakie rozwiązanie wybiorą na Dzień Matki?

Warto odnotować, że wcześniej władze w Mediolanie usunęły z dyrektyw szkolnych określenia „matka” i „ojciec”, zastępujać je terminami „rodzic nr 1” i „rodzic nr 2”. Mało tego przedszkolanki z placówki wymyśliły temat zastępczy rysynków – w tym roku będzie to „pochodzenie róznych grup etnicznych”. Dziwny przypadek, prawda?

Ojciec malucha z przedszkola mówi:

„To nie jest to samo. Nie rozumiem, dlaczego eliminuje się zwyczaj, który jest konkretnym wyrazem uczuć i pozostaje na zawsze w pamięci.”

Miejscowe kuratorium umywa ręce i oświadcza:

„Wybór sposobu świętowania Dnia Ojca i Dnia Matki pozostawiony jest rozwadze wychowawców, którzy organizują proces dydaktyczno-wychowawczy na podstawie wrażliwości swojej i dzieci.”

I jak tu posyłać dzieci do przedszkola i szkoły, skoro placówki te pełnią coraz bardziej rolę zgniłego ośrodka propagandowego, niźli dydaktyczno-wychowawczego.

Na podstawie:
pch24.pl

One thought on “Mediolan: Przedszkolaki nie będą obchodzić Dnia Ojca. Szokujący powód i temat zastępczy!

  1. W ten sposob lesbijki ucza braku akceptacji u reszty dzieci do swego pochodzenia i korzeni. Wykluczenie roli ojca ze spoleczenstwa. Brawo!… autodestrukcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.