3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Miłość po żydowsku: rabin nawołuje do niszczenia kościołów

Pomimo promowania przez syjonistyczne media multikulturalizmu, ekumenizmu, globalizmu i wielu innych chorób toczących obecny świat, istnieje pewna zwarta grupa, której zasady te nie dotyczą.

Jeżeli europejscy nacjonaliści w ramach zachowania i rozwoju swojego europejskiego dziedzictwa i tożsamości postulują działania na rzecz rasowego separatyzmu, to okrzyknięci są przez żydowskie media rasistami, faszystami, nazistami, czy szowinistami. Jeżeli robią to biali Amerykanie, dzieje się dokładnie to samo – określani są najbardziej pejoratywnym mianem, jakie mogą wymyślić zawodowi dziennikarze i spekulanci.

Natomiast grupa wiadomego pochodzenia – Żydzi, jeżeli jednak ktoś jeszcze nie wie – jeśli prowadzą takie działania, a właściwie je przekraczają, bo niszczą przy tym prawo do stanowienia o samych sobie innych narodów, to media milczą. W sumie nic w tym dziwnego – w końcu syjoniści je kontrolują.

Jeżeli prawicowi filosemici przetrwali do tego punktu, to niech się nie zrażają, tylko czytają dalej. Wyobraźcie sobie tylko wszyscy, co by się stało, gdyby do niszczenia synagog nawoływał ksiądz z ambony – media by oszalały. Jednak taki rabin Bentzi Gopstein nauczał ludzi studiujących Talmud, że kościoły trzeba palić, bo są świątyniami „bożków” i że zadanie to należy przede wszystkim do rządu Izraela. Uważa, że poświęcenie to jest warte poniesienia prawnych konsekwencji. Warto przy tym podkreślić, że ów rabin jest przywódcą organizacji Lehava(od hebrajskich słów „Zapobiec asymilacji Ziemi Świętej) i prowadzi min. innymi kampanie przeciwko małżeństwom żydowskich kobiet z arabami. No, ale Żydom wolno walczyć o swoje, a nawet znacznie przekraczać wszelkie granice. No bo kto im zabroni? Oni nauczyli już świat wierzyć i modlić się do swojego „bożka” – pieniądza. Sami są jego posiadaczami. I dzięki niemu kontrolują kluczowe instytucje na całym świecie.

Źródło:

http://www.pch24.pl/katoliccy-hierarchowie-ziemi-swietej-pozwali-fanatycznego-rabina-do-sadu,37488,i.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.