Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

„Młody, piękny i inteligentny” lider młodzieżówki PO oskarżony o pedofilię

Przewodniczący Młodych Demokratów w powiecie gnieźnieńskim, od kilku lat szef WOŚP w Gnieźnie, katecheta, kandydat PO w wyborach parlamentarnych w 2011, który pracował w biurze posła Pawła Arndta i senatora Piotra Gruszczyńskiego został oskarżony o pedofilię. Rafał P. przyznał się do spotkania z piętnastolatkiem poznanym przez internet, podczas którego – za obopólną zgodą – doszło do intymnych kontaktów.
Senator Piotr Gruszczyński powiedział:

„Kilka dni temu dowiedziałem się o tej sprawie. Przyszedł do mniej ojciec Rafała P. Był zrozpaczony. Dla mnie także był to szok, to było wstrząsające. Znałem Rafała jako młodego, aktywnego, inteligentnego człowieka. Usłyszałem, że po zatrzymaniu przyznał się do zarzutów. Natychmiast wszczęliśmy procedurę usunięcia go z partii”

Rafał P. choć nie widział niczego złego w swoim zachowaniu i nie wyraził skruchy, to przyznał się do winy. Jak widać nie tylko wśród „ciemnogrodu” mamy do czynienia z pedofilami i pederastami – są oni obecni wszędzie, nawet w „nieskazitelnej”, „czystej”, „elitarnej” inteligencji polskiej, którą PO i powiązane z nią osoby myślą, że są.

http://gniezno.naszemiasto.pl/artykul/dzialacz-po-oskarzony-o-molestowanie-15-latka,3419439,art,t,id,tm.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.