3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Młodzieżówka Ludowej Partii Liberałów walczy o zalegalizowanie nekrofilii i kazirodztwa

Podczas gdy przez nasz kontynent przechodzą konwulsje prowadzące nieuchronnie do jego całkowitego unicestwienia, nowocześni, demoliberalni myśliciele przedstawiają swoje kolejne pomysły, które mają rzekomo zwiększyć zakres wolności człowieka. Według szwedzkiej młodzieżówki Ludowej Partii Liberałów koniecznością w zrobieniu kroku naprzód jest legalizacja nekrofilii i kazirodztwa. Jak argumentują postrzeganie obrazu jako nietypowego i obrzydliwego nie powinno być równoznaczne z jego zakazem. Przewodnicząca organizacji Cecilia Johnsson w rozmowie z dziennikiem „Aftonbladet” powiedziała:

„To powinna być nasza decyzja, co się dzieje z naszym ciałem po śmierci. Jeśli to się zdecydujemy, żeby oddać szczątki do muzeum, albo poświęcić je dla nauki, lub jeśli zdecydujesz, żeby oddać je komuś, kto chce się z nimi przespać, to powinno być ok. Jesteśmy młodym skrzydłem partii i naszą rolą jest myślenie o krok dalej.”

Niewątpliwie spojrzenie na tę kwestię musi rozradować osobę „rozważającą” na temat niepowtarzalnej „miłości”, jaka może wiązać według Jana Hartmana dwójkę rodzeństwa, jednak jest to nie tyle niesmaczne, co chore. Kiedy europejscy nacjonaliści zarywając noce starają się krzewić łacińskie wartości, by stać się zapalnikiem odrodzenia Europy i urzeczywistniać ideały Narodowej Rewolucji, tzw. postępowcy za pieniądze podatników prześcigają się w coraz to nowych absurdach, które z każdym dniem przybierają na sile. Lecz czara goryczy w końcu zostanie przelana.

Na podstawie:
rmf24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.