3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Multikulturalizm w praktyce: 70% imigrantów żyje z zasiłków

Krajowe Biuro Statystyczne Holandii podało dane, które wskazują, że 7 na 10 imigrantów z Somalii nie podejmuje pracy i utrzymuje się wyłącznie z zasiłków. Podobnie sprawa wygląda z Syryjczykami, Afgańczykami i Irańczykami, gdzie sześciu na dziesięciu z każdej grupy korzysta z pomocy państwa.

Biuro Statystyczne mówi o imigrantach z Afryki i Bliskiego Wschodu, że:

„Większość z nich nie mówi w ogóle po holendersku, jest niewykwalifikowana i nie posiada żadnego wykształcenia”

Na tle Holendrów, z których jedynie 400 tysięcy osób, co stanowi 3% narodu, pobiera świadczenia socjalne, przybysze spoza Europy wyglądają gorzej niż mizernie. Jednak pomimo tego w dalszym ciągu prowadzone są działania, które mają na celu sprowadzanie imigrantów do europejskich krajów. Wszystko pod wzniosłymi hasłami asymilacji, tolerancji, multikulturalizmu i równości. Jednak mogliśmy się wiele razy przekonać, że praktyka nie wygląda tak kolorowo, jak chcą ją namalować „postępowcy”.

Źródło:

http://parezja.pl/70-imigrantow-afryki-bliskiego-wschodu-pobiera-zasilki-holandii/

One thought on “Multikulturalizm w praktyce: 70% imigrantów żyje z zasiłków

  1. Rysiek3

    Wychodzi na to, że mulrikulti……to nic innego tylko ekspansja syjonistycznego lobby. zalanie Europy mahrobedami odciąży antagonizmy proizraelskie. Wzmocnienie rasy żydowskiej poprzez pozbycie się szumowiny granicznej kosztem Europy (fundowanie biletu do Europy imigrantom izraelskim – perfidia).Dowiadujemy się, iż imigranci z Afryki zagrażają tożsamości narodowej Izraelitów – ta z kolei żydowska masoneria funduje im bilety do Europy chcąc zniszczyć jej całą odrębność kulturową . Brawo Węgry i Polska – nie damy się fali emigracji JUDAIZMU. „Nigdy nie wybaczymy chrześcijańskiej Europie eksterminacji milionów naszych dzieci…….”, dlatego fala emigracji syjonistycznej skierowana jest na konkretny kierunek… Niemcy..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.