3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

„Nasze” służby zdały egzamin: 7 dzieci w szpitalu po ćwiczeniach antyterrorystycznych

Każdy kto ma otwarte oczy i potrafi obserwować sytuację w naszym kraju i w pobliżu jego granic wie, że już dawno nie było tak wiele różnych zagrożeń, które czyha na nas i na naszych Rodaków. Imigranci, terroryzm, przestępcy: ludzie to wszystko widzą i słusznie zadają sobie pytanie: czy na pewno nasze państwo przygotowane jest do tego by nas przed tym ochronić. A mamy prawo mieć wątpliwości, skoro służby nie są nawet w stanie zabezpieczyć organizowanych przez siebie ćwiczeń:

Siedmioro dzieci trafiło do szpitala w wyniku ćwiczeń antyterrorystycznych, które odbyły się w gimnazjum w Drawsku Pomorskim. Miejscowe służby, chciały zaprezentować swoje wyszkolenie pokazując reakcję na ewentualny atak.

Piątka dzieci została już odesłana do domu. W szpitalu pozostały dwie dziewczynki w wieku 13 lat. Obie skarżyły się na okresowe zaniki świadomości. Stan jednej z nich jest ciężki, jak mówią lekarze, przez godzinę potrzebowała pomocy anestezjologa. Według relacji lekarza jedna z dziewczynek została w szpitalu z uwagi na ból głowy, niskie ciśnienie i ogólne złe samopoczucie. Druga nastolatka przez godzinę była w stanie głębokiej śpiączki, lekarze nie wiedzą co spowodowało ten stan. Nie wykluczają przewiezienia trzynastolatki do szpitala referencyjnego.

Na podstawie: Pikio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.