Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Niemcy: Kolejne napaści na kobiety. Tym razem po festiwalu Darmstadt

Według nadsyłanych informacji, po zakończeniu w niedzielę muzycznego festiwalu w Darmstadt w Hesji doszło do napaści na kobiety na tle seksualnym. Do tej pory, na policje zgłosiło się ponad 30 poszkodowanych kobiet, według policji wydarzenia te przypominają głośne ataki na kobiety na dworcu w Kolonii.

Jak zeznały przesłuchiwane na policji kobiety, do wspomnianych napaści miało dojść na zakończenie czterodniowego festiwalu, w nocy z niedzieli na poniedziałek. Kobiety zgodnie zeznały, że sprawcy działali w małych, około dziesięcioosobowych grupach. Jak opisują to same poszkodowane: ” Mężczyźni zachowywali się nieobyczajnie, obłapiali ofiary i dotykali je w intymne miejsca”, ich wygląd został opisany jako (to zaskoczenie!) “południowoazjatycki”.

Po pierwszych sygnałach od poszkodowanych policja zatrzymała trzech domniemanych sprawców w wieku od 28 do 31 lat. To obywatele Pakistanu, którzy szukają w Niemczech azylu. Zostały im już postawione zarzuty napaści. Policja wciąż szuka trzech innych, którzy mogą być zamieszani w sprawę.

Na podstawie: wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.