3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Niemcy: Policyjna obława na osoby zarządzające portalem internetowym

Niemiecka policja powodowana niekompetencją w radzeniu sobie z przestępczością imigrantów, postanowiła poprawić swoje wyniki w inny, dobrze już znany sposób. Za cel swoich nalotów wzięła sobie osoby zarządzające portalem Altermedia, który przez wzgląd na krytykę multikulturowej polityki, został okrzyknięty rasistowskim oraz podżegającym podobnie myślące osoby do popełniana przestępstw na tle nienawiści rasowej i negującym holokaust. Akcję przeprowadzono w środę rano w Nadrenii Północnej-Westfalii, Badenii-Wirtembergii, Berlinie i Turyngii. Podczas przeszukiwania mieszkań dokonano konfiskat oraz aresztowano dwie osoby. Grupa skupiona wokół strony internetowej jest podejrzana o tworzenie organizacji przestępczej.

Szef niemieckiego MSW Thomas de Maiziere postuluje zakaz dalszej działalności portalu, który argumentuje „zajmowaniem się przez platformę upowszechnianiem najgorszych rasistowskich komentarzy i tekstów, w których broniono czynów przestępczych wobec obcokrajowców oraz do nich zachęcano.”

Dziwnym trafem nikt z jemu podobnych nie wypowiada się z taką gorliwością o obcokrajowcach dopuszczających się „trochę” bardziej brutalnych poczynań na rdzennych mieszkańcach. Jak widać służby wolą zajmować się ściganiem ludzi negujących holokaust, niż ochroną społeczeństwa przed niebezpieczeństwem czyhającym ze strony imigrantów.

Źródło:
wprost.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.