3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Niemcy: Trwa polowanie na nazistów

Jeśli uważacie, że Unia Europejska nie potrafi być twarda i bezwzględna to jesteście w wielkim błędzie. Jest jedna grupa społeczna, której nie odpuszczą nigdy i nienawidzą jej bardziej niż nacjonalistów walczących o wyrwanie ojczyzn z rąk okupanta. To naziści. Wielu z Was zapyta: Jacy naziści, oni przecież dawno wymarli ?

Otóż nie! Prokuratura niemiecka nigdy nie odpuszcza polowania na czarownice. Teraz oskarżyła 95 letniego Huberta Z. , który był… pielęgniarzem w Auschwitz. Możliwości umysłowe i fizyczne oskarżonego są mocno ograniczone, ale w całej tej komedii sąd w Rostocku dobrotliwie zapewnił, że będzie mógł powtarzać pytania.

Pielęgniarz w Auschwitz. Z pewnością to on jest autorem nigdy nie znalezionego dokumentu o „ostatecznym rozwiązaniu kwestii żydowskiej”, to on pewnie osobiście mordował zamieszkałą w tym czasie w Amsterdamie Anne Frank. Zastanawiamy się nad sensem takich oskarżeń. Z jednej strony kara za zbrodnie się należy. Ale pielęgniarz ?

A może Hubert Z. powiedział jakiś czas temu kilka słów prawdy o życiu w obozie Auschwitz? Jeśli nie było to zgodne z jedyną słuszną linią historyczną demoliberalizmu, to system nigdy nie zapomina takiego grzechu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.