3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Niemcy: Rząd RFN bez zmian pozostaje na smyczy Izraela

Jest na świecie takie państwo, które mając w pogardzie prawa człowieka i prawo międzynarodowe stało się przyczyną niepokojów i dziesiątek wojen w rejonie Bliskiego Wschodu. Co więc naturalne, narobiło sobie w tym rejonie wielu wrogów, którzy całkiem słusznie i całkowicie w majestacie prawa, chcą wymazać to państwo z mapy świata. Należy im się. By się temu przeciwstawić państwo to modernizuje swoje okręty wdrażając program budowy statków za 2.5 mld euro. Program w 1/3 finansowany przez rząd niemiecki. Czy już wiecie jakie to państwo? Zagadka pewnie słaba, bo odpowiedź nasuwa się od razu: państwem tym jest syjonistyczny Izrael.

A to nie pierwszy raz kiedy Niemcy są tak hojni dla tego terrorystycznego państwa. Rząd Helmuta Kohla znacząco prześcignął w uległości panią Merkel, finansując w całości budowę dwóch pierwszych okrętów podwodnych w izraelskiej flocie. Skąd takie zachowanie?  Niemcy w kompleksie z dawnych czasów czują się zobowiązani do wspierania Izraela na Bliskim Wschodzie. A poczucie to bez wahania wykorzystują syjoniści, na czele z samym Netanjahu, który dał się już poznać w polityce jako twardy gracz, który zawsze stawia na swoim.

Jednak taka sytuacja może się w końcu skończyć. Jak pokazują ostatnie badania opinii publicznej w Niemczech, polityka izraelska w sprawie Palestyny, masowo zaczyna tracić poparcie wśród tamtejszego społeczeństwa. Miejmy nadzieje, że ten trend w połączeniu z ostatnimi zapewnieniami bojowników z Hezbollahu stanie się początkiem końca dla najbardziej terrorystycznego państwa w najnowszej historii świata.

Na podstawie: Wp.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.