3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

ONR Podhale: XIII Edycja Rajdu im. Jana Mosdorfa

Sport, Zdrowie, Nacjonalizm. Hasło ostatnimi czasy bardzo popularne i równie często nadużywane. Wciąż jednak bez względu na to pozostaje ono niezwykle ważne. Kluczowe. Idea w otoczeniu natury. Nie ma nic piękniejszego i nic lepszego na co może poświęcić czas świadomy nacjonalista. Te dwie rzeczy się wzajemnie łączą i uzupełniają.

Dlatego Stowarzyszenie Trzecia Droga, razem z Redakcją portalu 3droga.pl pragnie zaprosić wszystkich swoich sympatyków i czytelników na XII Edycję Rajdu im. Jana Mosdorfa. Wydarzenie to jest organizowane przez naszych przyjaciół z ONR Podhale. Jak czytamy na wydarzeniu w serwisie społecznościowym Facebook:

Stowarzyszenie ONR Podhale wraz z przyjaciółmi z Ludowej Partii Nasza Słowacja pragnie zaprosić na XIII edycje Rajdu im. Jana Mosdorfa.

Tradycyjnie rajd odbędzie się jak co roku w pierwszy weekend października i podobnie jak w ubiegłym roku będzie miał miejsce na terytorium Słowacji. Oprócz wędrówki górskimi szlakami będzie też wizyta na strzelnicy gdzie będzie możliwość strzelania z broni palnej.

Szczegółowe informacje

W sobotni poranek spotykamy się w Nowym Targu skąd wynajętym busem udamy się na strzelnicę w okolice Rużomberku. Przed rozpoczęciem treningu strzeleckiego odbędzie się instruktaż z posługiwania się bronią oraz podstawowych zasad obowiązujących na strzelnicy. Następnie pod okiem instruktorów odbędzie się strzelanie z broni krótkiej i długiej. 

Uwaga ! Obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu! Osoby będące pod wpływem alkoholu nie będą wpuszczone na teren strzelnicy.

Po zakończeniu strzelania udamy się na wędrówkę górskimi szlakami. Należy pamiętać o ubiorze oraz obuwiu odpowiednim do chodzenia po górach. Po zejściu z gór udamy się do pensjonatu gdzie będzie integracja dla uczestników. 

W niedzielne południe busem wracamy do Nowego Targu.

Koszt to 100 złotych, w tym: opłata za busa, amunicja ( 2 magazynki do pistoletu oraz 10 naboi do karabinu), będzie możliwość dokupienia dodatkowej amunicji, woda, kanapki, nocleg w pensjonacie.

Wpłaty na podany numer konta proszę wpłacać wraz z podaniem imienia, nazwiska oraz organizacji.

W razie pytań proszę kontaktować się ze mną lub bez pośrednio z Panem Prezesem ONR Podhale Maciej Piotr Trebunia-Tutka nr tel: 888 868 130.

Proszę pamiętać o zabraniu dowodu osobistego oraz Euro. Pragnę również przypomnieć iż prawo Republiki Słowackiej przewiduje poważne sankcje karne za publiczne prezentowanie lub posiadanie symboliki „ekstremistycznej” mowa tu o symbolu krzyża celtyckiego oraz salucie rzymskim.

Więcej informacji dostępnych TUTAJ. Jeszcze raz, w imieniu organizatorów, serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *