Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Ostatnie 25 lat sukcesem demoliberalizmu w Polsce

Świeżo upieczony zwycięzca wyborów na prezydenta III RP udzielił wypowiedzi dla Gazety Polskiej, w której stwierdził, że Polacy zdają sobie sprawę z tego, iż wielu rodaków jest właściwie zmuszona do tego, aby wyjechać za granicę, przez co nie uwierzyli Komorowskiemu.

„Młodzi Polacy widzą, że mimo zapewnień o sukcesie, oni, ich znajomi, bliscy muszą wyjechać za granicę. Myślę, że przede wszystkim dlatego nie poparli prezydenta Komorowskiego. Oczywiście w wielu elementach te 25 lat to nasz sukces, jednak z pewnością nie jest tak, że można nazwać ten okres „złotym wiekiem” Polski.”

Andrzej Duda ma rację określając ostatnie ćwierć wieku sukcesem – sukcesem jednak nie oznaczającym wprowadzenia Polski na tory zwycięstwa i rozwoju, lecz sukcesem demoliberalnym. Określa go przy tym „naszym” – bo i Andrzej Duda stoi w szeregu Systemu okupującego naszą ojczyznę, który nie tylko doprowadził do rozgrabienia majątku narodowego, utrwalenia ustroju, w którym dobrze czują się jedynie kapitaliści, jak i utrwalenia braku realnego udziału i wpływu Polaków na życie zbiorowe społeczeństwa, ale również do wmówienia ludziom bzdur o rzekomej wolności „demokratycznego” świata oraz najrozmaitszych fałszerstw w każdej dziedzinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.