Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Pijaństwo w partii władzy warunkiem sukcesu jej członków

Kilka miesięcy temu o poważnym skandalu w łonie obecnej partii władzy informowały wszystkie media głównego nurtu. Łukasz Pawełek, zupełnie pijany skarbnik Platformy Obywatelskiej został znaleziony jak spał w stanie upojenia alkoholowego pod budynkiem ambasady amerykańskiej. Czy został ukarany? Od razu pojawiły się głosy oburzenia, pochodzące od jego kolegów, które mówiły o dymisji delikwenta. Jednak rzeczywistość okazała się zupełnie inna.

Łukasz Pawełek nie tylko nie został na wcześniej piastowanym przez siebie stanowisku, ale także został nagrodzony. Dostał angaż jako pełnomocnik finansowy komitetu wyborczego Bronisława Komorowskiego. To jednak nie wszystko na co stać działających obecnie politykierów: przy najbliższej kampanii parlamentarnej to nikt inny jak właśnie Pawełek ma kierować finansami partii. Czy faktycznie wychodziłoby na to, że żeby zajść wysoko w PO musisz doświadczenie w nieradzeniu sobie z alkoholem?

Wcale by nas to nie zdziwiło. Sprawa Łukasza Pawełka, jakże podobna do wielu innych skandali dotyczących naszej rodzimej sceny politycznej jak i działających na niej posłów i parlamentarzystów z obu scen politycznych, utwierdza nas tylko w przekonaniu, że w Polsce, system zwany demokracją został ustanowiony tylko po to, by wykreowana kasta kolesi była w stanie dopatrywać swoich interesów i interesów swoich panów.

Na podstawie: Parezja.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.