Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Poglądy warte dolarów

Od 1992 roku wicemarszałek sejmu Wanda Nowicka była zaangażowana w działalność proaborcyjnej Federacji na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, do której należy także Towarzystwo Rozwoju Rodziny. Była nie tylko działaczką, lecz przewodniczącą. W latach 2001-2008 Towarzystwo otrzymało 430 tysięcy dolarów od handlującej organami zabitych dzieci Planned Parenthood.
Sąd w dwóch instancjach orzekł, że można mówić, że Nowicka jest na liście płac przemysłu aborcyjnego. Sprawa wcześniej trafiła do sądu po znajdującej się poniżej wypowiedzi Joanny Najfeld:

„Organizacja pani Nowickiej jest częścią międzynarodowego koncernu, największego w ogóle, providerów aborcji i antykoncepcji. Pani po prostu jest na liście płac tego przemysłu”.

Bardzo łatwo jest głosić poglądy i prowadzić działania mające na celu ich realizację, jeżeli w kieszeni znajduje się spora gotówka, szczególnie jeżeli pochodzi ona  nie ze źródła własnej pracy. Tak właśnie działają systemowe partie, stowarzyszenia i organizacje. Jednak prawdziwa wiara w słuszność prezentowanych poglądów pochodzi z poświęcenia własnych pieniędzy oraz działania, które nie przynoszą wymiernych korzyści. Tym min. różni się nacjonalizm od systemowego przemysłu, który swoje fundusze czerpie z najróżniejszych źródeł, często nikczemnych. Jeżeli odcięto by im przypływ tych pieniędzy, wtedy okazałoby się, kto potrafi poświęcić się prawdziwie i bez reszty dla swoich „idei”.

http://parezja.pl/nowicka-jest-na-liscie-plac-przemyslu-aborcyjnego-poglady-lewicowe-za-dolary/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.