3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Polecamy: Nowa „Droga Legionisty” nr 22/ lato 2016!

„Droga Legionisty” nr 22/lato 2016 to 80 stron CAŁKOWICIE nowych tekstów pisanych przez naczelnego i korespondentów! Nowa, prosta, fanzinowa szata graficzna, w której najwięcej miejsca zajmuje czysta treść! Kolorowa okładka na lepszym papierze!

Przelew: 13 zł (w tym wysyłka) na konto: 30203000451130000015670370. W tytule dokładny adres oraz dopisek „darowizna”.

Sprawdź co dokładnie znajdziesz w 22 numerze „DL”:

– Gościmy na łamach podziemnego rapera iLLFunka, który został felietonistą „DL”! Innymi z gości są redaktorzy naczelni „Szturmu”, „Sektora Kiboli” oraz 3drogi z nowymi felietonami! Są też nasi stali korespondenci – Klara, Rychu Z., Antyanarcho, AG! Po dwóch latach nieobecności wraca twórca „Okop Zine” ze swoim przeglądem białej sceny! Jest nowy korespondent piszący o kwestiach robotniczych – Alex oraz debiutujący artykułem Dragan.

– Przemyślane, pisane z dystansu komentarze dotyczące trendów w ruchu nacjonalistycznym: 1 maja, nazywanie wszystkiego „tematami zastępczymi”, neokonserwatyzm, kwestia nowych mediów wśród „podziemia” oraz wiele innych felietonów dotyczących aktywizmu, inspiracji, kultury, kontrrewolucji, kwestii socjalnych.

– Pierwszy publikowany fragment nadchodzącej, drugiej książki Łukasza Growera! Czytelnicy dowiedzą się jaki będzie jej tytuł i na kiedy przewidywana jest premiera!

– Jedno z niepublikowanych nigdzie opowiadań na nacjonalistyczny konkurs „Orle pióro”! Konrad Rekoj – „Byle do lasu”.

– Spojrzymy na hasło sport – zdrowie – nacjonalizm krytycznym okiem. Uważanie się za wielkiego wojownika i aktywistę jedynie dlatego, że chodzi się na treningi jest trochę na wyrost. Jest to szczególnie rażące, kiedy wysiłek fizyczny podejmuje się głównie w celu poprawy swojego wyglądu – pisze nacjonalistka, mająca za sobą start w boksie.

– Rozmowy z dwoma uczestnikami turnieju sportów walki dla nacjonalistów First To Fight! Co ich skłoniło do startów i jakie mają refleksje po walkach? Prócz tego felietony dotyczące kwestii walki, sportu, bycia trenerem! Czytaj, ćwicz, buduj, inspiruj się!

– W obszernym artykule wzbogaconym zdjęciami przyjrzymy się radykalizacji niemieckiej młodzieży za pomocą RAFu.

– Kolejna relacja z akcji „Wracamy Po Was”. Narodowy Solidaryzm!

– O co chodzi w tym „odkupieniu”? A więc zagłębiamy się w chrześcijańskiego ducha na słowiańskiej ziemi, pomagamy Wam go zrozumieć. Jak to „Jezus umarł za nas”? I inne tematy dotyczące wiary… Wizyty w Lednicy, na koncercie Wyrwanych Z Niewoli.

– Wywiad z Młodym Gohem (Stygmat), bezkompromisowym MC z krakowskiego podziemia! Rozmawiamy o buncie, anarchii, hip hopie!

Recenzje książek, płyt, magazynów oraz filmów. Po tej dawce nie będziecie mieli wątpliwości w co inwestować swój czas i hajs! Bierzemy na warsztat same wartościowe rzeczy.

– Całkowicie nowe, dopasowane do wydania papierowego „O wszystkim i o niczym”. Komentarze do aktualnych wydarzeń sportowych, kibicowskich, politycznych, kulturalnych.

Te i wiele innych materiałów… Po prostu – To pasja, zajawka, 100% czystej prawdy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *