3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Polska: Jarosław Kaczyński potomkiem Bolesława Chrobrego. „Mamy na to gazety”

W środę przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie paradowała sekta smoleńska. Podczas 76. miesięcznicy jedna z uczestniczek obchodów wypowiadała się z wielkim uwielbieniem o Jarosławie Kaczyńskim oraz powiedziała na jego temat pewną ciekawostkę.

Tajemnicza kobieta wspomniała o piastowskich korzeniach Jarka. Według niej jest potomkiem Bolesława Chrobrego i oboje są wielkimi ludźmi. Po pytaniu reportera oko.press o dowody zapewniła, że „mają na to gazety, w których to jest napisane”, a dzięki pochodzeniu „może łatwiej mu zrozumieć pewne nauki i pewną wiedzę”.

Nie ma się co wykłócać na temat drzewa genealogicznego, ponieważ nie jest to sprawa istotna, choć na pewno szperanie w rodowodzie Kaczyńskich dostarczyłoby sporo zabawy. Wielcy ludzie jak wszyscy miewają chwile słabości, być może w takiej Chrobry faktycznie uległ jakiejś Żydówce. Nie nam to roztrząsać.

W każdym razie Jarek wielkim człowiekiem? Nie trzeba tego komentować. Nazywano go tak wielokrotnie. Jest to taką samą prawdą jak przypięty mu eurosceptycyzm, kiedy sam zaprzecza, że jest przeciwnikiem UE.

Poniżej znajduje się wideo z wypowiedzią kobiety.

Na podstawie:
oko.press

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.