3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Polska krajem Trzeciego Świata

Znany z prowadzenia programów telewizyjnych i podróżniczych oraz autor książek, który wzbudza kontrowersje wśród wielkiego grona Polaków, Wojciech Cejrowski, alarmuje przed wprowadzeniem w Polsce in vitro. Według niego wprowadzenie metody sztucznego zapłodnienia skazuje Polskę na dołączenie do grona krajów Trzeciego Świata:

„W pakiecie z mrożeniem i zabijaniem jest również… adopcja dzieci przez homoseksualistów. Chodzi o zamiar wprowadzenia do kodeksu rodzinnego art. 751. Pozwoli on kobiecie  noszącej ciąże z in vitro wskazać dowolnego mężczyznę jako ojca dziecka.
Surogatka, czyli kobieta wynajmująca swoje łono, aby urodzić cudze dziecko, będzie mogła przekazać prawa rodzicielskie dowolnie wskazanej osobie. W tej chwili homoseksualiści wynajmują surogatki w krajach Trzeciego Świata. Po przyjęciu ustawy do krajów tych dołączy Polska.” – pisze na facebooku Cejrowski.

Do wypowiedzi Cejrowskiego należy wprowadzić delikatną, lecz znaczącą poprawkę. Polska nie dołączy do krajów Trzeciego Świata, ponieważ już się wśród nich mocno uplasowała. Panujący w Polsce za przyzwoleniem „elit” wyzysk jest prowadzony przez zagranicznych kapitalistów, którzy unikają płacenia podatków, podczas gdy polski przedsiębiorca jest nimi srogo obciążony. W III RP istnieją również grona polskich kapitalistów, jednak w porównaniu do tych pochodzących z zagranicy wypadają marnie, ponadto ich istnienie nie jest korzystne dla społeczeństwa. Także obce, liberalne idee są nachalnie promowane przez systemowe marionetki i skutecznie udaje im się osłabiać wspólnotę narodową. Oczywiście sprzeciw wobec in vitro jest słuszny i w pełni uzasadniony, jednak ustawa dopuszczająca tą metodę nie zaklasyfikuje Polski do krajów Trzeciego Świata, bo nasza ojczyzna już się wśród nich znajduje.

Źródło wypowiedzi:

http://wpolityce.pl/gwiazdy/256994-cejrowski-ostrzega-przed-rzadowa-ustawa-o-in-vitro-polska-dolaczy-do-krajow-trzeciego-swiata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.