Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Pomocna Dłoń dla Serbii 3.0: zaproszenie do udziału w zbiórce

Żaden prawdziwy nacjonalista nie może dzisiaj być obojętny wobec tego co wydarzyło się w Kosowie już ponad 10 lat temu. Sytuacja, w której w wyniku arbitralnej decyzji jednego, bandyckiego mocarstwa zostaje oderwana historyczna część drugiego państwa stała się policzkiem dla każdego europejskiego Narodu.

Jeśli można ot tak wyrwać z Serbii serce- to znaczy, że z wielkorządcy z Waszyngtonu są w stanie dowolnie zmieniać mapę polityczną naszego regionu. Co to znaczy o Europie? Co znaczy to o nas samych?

Dziś rozpoczynamy trzecią edycje naszej sztandarowej akcji odbywającej się co rok pod hasłem: „Pomocna Dłoń dla Serbii- zbiórka dla Serbów w Kosowie”, którą organizujemy we współpracy z polskim oddziałem Europejskiego Frontu Solidarności z Kosowem.

Jak co roku: zbieramy przede wszystkim wyprawki szkolne! To już niesamowita tradycja w ramach której ochotnicy z Polski rok w rok zaopatrują tamtejsze szkoły w najpotrzebniejsze przybory. Przyjmujemy także wszelkiego rodzaju zabawki, ubrania i pluszowe misie. W ramach naszej akcji zostanie także uruchomiona zbiórka pieniędzy- zachęcamy do wpłat!

Rzeczy zbieramy do 20 września. Chętnych prosimy o wiadomość na mejla redakcja@3droga.pl. W trakcie naszej akcji pojawi się jeszcze szereg innych pomniejszych inicjatyw w tym temacie. Dlatego zachęcamy do śledzenia naszych stron!

Patronat medialny nad akcją objął portal: 3droga.pl, Kierunki.pl i Autonom.pl

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/410834216184252/

2 thoughts on “Pomocna Dłoń dla Serbii 3.0: zaproszenie do udziału w zbiórce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.