Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Poseł PiSu liderem prożydowskiego lobby

Sieć syjonistycznych interesów została wzbogacona o kolejną proizraelską grupę. Ma być ona elementem międzynarodowej siatki udzielającej wparcia państwu Izrael. Budowana jest przez Fundację Przyjaciół Izraela, która została ugoszczona w Warszawie – razem ze Światowym Kongresem Żydów – przez parlamentarzystów, na czele których stał Jan Dziedziczak z Prawa i Sprawiedliwości oraz Michał Szczerba z Platformy Obywatelskiej. Kierownikiem lobbystycznej grupy będzie Jan Dziedziczak z PiS, który w przeszłości był rzecznikiem premiera Jarosława Kaczyńskiego.

Nie od dzisiaj wiadomo, że prawica lubuje się w aktywnym wspieraniu syjonistycznych interesów. Żydzi na całym świecie skupiają się w grupy wywierające wpływ na politykę danego kraju, która docelowo ma działać na korzyść państwa Izrael. Pogwałcają tym samym prawo wolności narodów, angażując państwa, kraje i organizacje w działania stanowiące dla nich zagrożenie, jednocześnie przynoszące korzyść jedynie żydowskim interesom. Jak widać cały System – pomimo rzekomej różnorodności wynikającej z przynależności do strony politycznej – jest zjednoczony w niejednej sprawie, czego doskonałym przykładem jest zaangażowanie „wrogów” z PiSu i PO w proizraelskie lobby.

2 thoughts on “Poseł PiSu liderem prożydowskiego lobby

  1. Pan poseł Dziedziczak stwierdził; „…naród żydowski ma prawo do swojego państwa – aby nie musiał tułać się po całym świecie” – rozumię, że pan poseł odmawia takiego samego prawa Palestyńczykom, którzy jak wiele na to wskazuje są genetycznie w wielkiej części potomkami Żydów pozostałych na terenie Palestyny, którzy przeszli na islam. Dla pana posła Dziedziczaka jest rzeczą normalną i oczywistą, że co najmniej od roku 1948 Palestyńczykom odbiera się domy, ziemię, a ich samych państwo Izrael wtłacza do takzwanych „tymczasowych obozów dla uchodźców”, w których przebywają już ponad pół wieku! Czy pan poseł Dziedziczak widział taki obóz bo ja widziałem. Do dziś Izrael nie zaprzestał budowy nowych osiedli żydowskich, pogwałcił ponad 350 rezolucji ONZ, zerwał dziesiątki układów dwustronnych, zastrzelił załogę tureckiego statku płynącego do Strefy Gazy z pomocą humanitarną! Ciekawi mnie jakich to zachowań spodziewa się pan poseł Dziedziczak po Palestyńczykach przetrzymywanych od lat w drugim na świecie co do wielkości po Korei Północnej obozie koncentracyjnym na 1.600.000 ludzi jakim jest Strefa Gazy właśnie, całkowicie odciętym od świata i nawet pomocy humanitarnej, gdzie reglamentowane jest wszystko łącznie z pitną wodą i energią elektryczną, a kredki dla dzieci zagrażają ponoć bezpieczeństwu państwa Izrael (z raportu byłego prezydenta USA Cartera) podobnie jak odbudowana polskim staraniem studnia! Jak ten tytan myśli politycznej widzi przyszłość współpracy na jakimkolwiek polu z narodem, który nie tylko że uważa sam siebie za naród wybrany, a zatem lepszy od wszystkich innych, ale do tego twierdzący, iż ma kontrakt z własnym Bogiem przyznający mu prawo do ziemi rozciągającej się „od wielkich rzek Babilonu po wielkie rzeki Egiptu”? Niechże pan poseł Dziedziczak pomiędzy debatami sejmowymi zerknie na mapę i zobaczy co to obecnie oznacza, bo ja się nie dziwię trosce Izraela o to czym jest Iran, przecież w przyszłości jego bezpośredni sąsiad wschodni!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.