3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

prof. Roman Kuźniar: PiS ma wasalny stosunek wobec USA. To geny tego obozu.

Zakończenie negocjacji w sprawie caracali przez pisowski rząd bardzo musiało wzburzyć obóz tych, którzy poświęcili swoje życie służbie. Służbie projektowi Unii Europejskiej. Zdenerwowanie musiało być tak duże, że takie osoby jak prof. Roman Kuźniar, doradca Bronisława Komorowskiego w czasie jego prezydentury zaczęły mówić prawdę. W „Faktach po Faktach” stwierdził on:

To było widać w czasie, gdy rządzili w latach 2005-2007. (..) Oni gotowi byli zrobić każdą głupotę, żeby przypodobać się Ameryce w sferze bezpieczeństwa i obrony. To jest chyba ten wasalny stosunek wobec USA. To są geny tego obozu

Oczywiście należy podkreślić, iż PiS jest tak samo uległy Stanom Zjednoczonym, jak poprzedni rząd UE, jednak Kuźniar powiedział to co jest w pewnych środowiskach wiadomym od dawna. Jarosław Kaczyński z swoją kliką to po prostu amerykańska ekspozytura w naszym kraju. Dla nich bycie dobrym wasalem jest wzorem prawicowego „patriotyzmu”.

W ubiegłym tygodniu resort rozwoju poinformował, że negocjacje umowy offsetowej z Airbus Helicopters ws. kontraktu na zakup śmigłowców Caracal dla polskiej armii zostały zakończone. Jak podano, kontrahent nie przedstawił oferty offsetowej zabezpieczającej w należyty sposób interes ekonomiczny i bezpieczeństwo państwa polskiego. Szef MON zapowiedział dostarczenie śmigłowców Black Hawk wojskom specjalnym.

źródło: tvn24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.