3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Rich Brownstein: Polacy są w stanie przeżyć dzięki biznesowi opartemu na holokauście

Żydowski wykładowca z USA uzewnętrznił publicystycznie butne przemyślenia związane z wizytą w Polsce, podczas której wraz z grupą towarzyszących mu studentów zwiedził trzy obozy koncentracyjne.

Autor w sposób właściwy żydowskiej propagandzie bezczelnie indoktrynuje czytelników i podkreśla słuszność przyjętej po II WŚ wersji historii na temat holokaustu. Jego opowieść przedstawia również inną ukutą „prawdę” dotyczącą powszechnej pomocy strony polskiej w mordowaniu Żydów oraz polskiego antysemityzmu, którego współczesnym wyrazem są… opłaty obowiązujące Żydów za skorzystanie z toalety, brak koszernego jedzenia, czy urządzanie barbecue w okolicach obozu(sic!).

Ponadto uważa, że Polacy są w stanie przeżyć dzięki biznesowi opartemu na holokauście. W formułowaniu tak absurdalnych wniosków nie przeszkadza mu rola, jaką w syjonistycznych interesach odgrywa przemysł holokaustu, który ma zgubny wpływ na interes narodowy Polaków.

Uczony nie ukrywa, że w dalszym ciągu zamierza organizować dla młodych ludzi podróże do Polski i przekazywać historię narodu niegdyś wybranego oraz uważa, że musi minąć kilka pokoleń, by Polska stała się faktycznym przyjacielem Izraela.

Problem polega na tym, że Izrael nie wchodzi w interesy z gojami, chyba jedynie po to, by ich wykorzystać, wyzyskiwać i niszczyć. W końcu bydło zostało stworzone właśnie do tego celu, więc de facto Polacy doświadczyli już srogiej przyjaźni żydowskiej. I to bardzo dobrze.

Na podstawie:
pikio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.