Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Sprzedali naszą wolność, a ich spadkobiercy oddają hołd Powstańcom

Rocznica Powstania Warszawskiego jest doskonałym przykładem na zobrazowanie tego, jaką ignorancją wykazują się przedstawiciele demoliberalnego Systemu. Szczególnie uwagę przykuła wypowiedź członkini Izby Reprezentantów USA Carolyn Maloney, która była pod wrażeniem walki prowadzonej przeciwko nazistom, a ich postawę określiła jako inspirującą.

Byli to zwykli ludzie, jak my wszyscy. Potrafili jednak walczyć zapamiętale o to, w co wierzyli. Miało to ogromne znaczenie. Ich przywództwo powinno być inspiracją dla tego, co robimy, w co wierzymy i nauczką, żeby się nigdy nie zniechęcać. – powiedziała.

Naprawdę cieszy fakt, że osoby na całym świecie doceniają poświęcenie osób uczestniczących w PW. Jednak płynące z ich ust słowa pełne patosu są niczym więcej, jak przebarwieniem tego wydarzenia. Alianci wygrali wojnę, sprzedali wolność naszej ojczyzny roztrwaniając tym samym wysiłek powstańców, a teraz ich demoliberalni spadkobiercy oddają hołd tym, których sprzedano.

Jednak czego spodziewać się po ludziach, dla których demokracja jest synonimem wolności. Demokracja wyszła zwycięsko z II Wojny Światowej i nie dla wszystkich oznaczała wolność, a już na pewno nie dla narodu polskiego. Jak pokazała historia jej zwycięstwo oznaczało klęskę Polski. Po kilkudziesięciu latach tysiąc złotych z kawałkiem miesięcznie dla zwykłego Polaka, rozprzedany przemysł, gospodarka w opłakanym stanie oraz odsunięcie społeczeństwa od władzy – oto skutki zwycięskiej demokracji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.