3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Stefan Niesiołowski: Wierzę, że każdy polski patriota popiera NATO

Jaki jest Stefan Niesiołowski to każdy widzi. Piesek do szczekania w PO powoli godzi się z zanikiem swojej roli w sferach rządzących, a jednak jeszcze przypomina PISowi o najważniejszych ustaleniach Systemu. Partie mogą się kłócić, ale takie podstawowe dla nich wartości jak: wierna służba demoliberalnemu panu, są ponad podziałami. W wywiadzie dla onet.pl, przeprowadzonym zresztą typowo dla propagandowego pismaka (Przemysław Henzel- zanotujcie, może zasłużyć na angaż w GW kiedyś), Niesiołowski mówi:

Nie można traktować polityki bezpieczeństwa Polski i naszej pozycji w ramach NATO jako elementu kampanii wyborczej, a tak postępuje PiS i związany z tą partią pan Andrzej Duda. Powtórzę, że zwiększanie obecności zbrojnej Sojuszu jest zgodne z interesami bezpieczeństwa Polski. Wierzę, że każdy polski patriota popiera takie rozwiązanie.

Stefan, spokojnie. Nie popluj się. Andrzej Duda, PiS i cała prawica wyrzuciliby z domu własne dzieci, by zrobić miejsce okupacyjnemu, amerykańskiemu żołnierzowi. Amerykański tyłek będzie tak czysty, że sam nie uwierzysz, gdy będziesz przed nim klękał.

Aha, przy okazji. Polscy patrioci chcą jednego. Żebyście w końcu zdechli. Razem z swoimi patronami i marionetkami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.