Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Świnie imprezują za nasze pieniądze. Tym razem chodzi o Trybunał Konstytucyjny!

Przy okazji medialnych igrzysk i zapasów w demokratycznym szambie, jakich ostatnio możemy być świadkami, na jaw wychodzą kolejne, ciekawe elementy i przykłady moralnej zapaści “polskich” elit i rządzącej obecnie klasy politycznej. Po skandalicznych przeciekach, związanych z choćby nawet z przetargami na wypoczynek dla urzędników ZUS, na światło dzienne wychodzą sprawy z wyższej półki, na której siedzą sędziowie i urzędnicy związani z Trybunałem Konstytucyjnym. To właśnie oni zażyczyli sobie na własne trzydziestolecie, bankiet za prawie milion złotych brutto!

Z przetargu ogłoszonego 28 grudnia przez Trybunał Konstytucyjny możemy dowiedzieć się, że impreza 30-lecia powstania TK zarezerwowana jest dla około dwustu osób, a jej planowany koszt sięga niemalże miliona złotych brutto! W tej cenie organizator ma zapewnić, by goście spali w hotelu o standardzie minimum pięciogwiazdkowym, w promieniu 3,5 km od Kolumny Zygmunta III Wazy. W cateringu ma być zapewniona najwyższa jakość i wyszukane dania, jakich nie sposób uświadczyć w normalnych polskich domach. Zaserwowane dania to m.in. rosół z bażanta, perliczki z kołdunami oraz „pieczony udziec jagnięcy z owocami czarnej porzeczki i Crème de cassis.

Pozostaje nam wyrazić tylko noworoczne życzenie, by rok 2016 przyniósł rozliczenie takich pasożytów jak Trybunał Konstytucyjny!

Na podstawie: Parezja.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.