Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Syryjczycy zaatakowali Polaka w przygranicznym Gorlitz

Pogoda powoli i niemrawo zmienia się na tą letnią, a wraz z nią niestety problemy związane z napływającymi uchodźcami przesuwają się coraz bliżej Polski i zaczynają dotyczyć także naszych obywateli. Media obiegły niedawno wiadomość, że dwóch Syryjczyków (w wieku 18 i 21 lat) zaatakowało Polaka w centrum handlowym. Jeden z napastników miał mieć na dłoni sygnet do podcinania gardła, którym ranił ofiarę w szyję.

Bliższe okoliczności napaści nie są znane. Sprawą zajmuje się niemiecka policja. Napastnicy przebywają w areszcie. Stan rannego Polaka nie jest znany. Polska policja nie udziela na temat incydentu żadnych informacji i nie wykonuje żadnych czynności w tej sprawie.

Kolejny przykład tego jakie zagrożenia niosą ze sobą dla rdzennych mieszkańców Europy, obcy nam kulturowo imigranci. Co na to wszystkie lewackie organizacje finansowane z kieszeni Sorosa? Co na to „nowe” rządowe media, które praktycznie całkowicie pominęły tą informacje w swoich czołówkach? Odpowiedź pozostajemy Wam. My polscy nacjonaliści, w tym temacie swojego stanowiska nie zmieniamy. Polska dla Polaków, a Europa dla Białych. Zero kompromisów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.