Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

System pragnie doszczętnie rozbroić Europejczyków

Komisja Europejska, która przecież zawsze ma na uwadze dobro swoich obywateli, pragnie utrudnić osobom prywatnym dostęp do nabycia i posiadania broni. Stanowisko to jest reakcją na terrorystyczne zamachy mające miejsce 13 listopada w Paryżu. Według KE ograniczenie dotyczące posiadania broni ma uchronić przed kolejnymi tego typu zdarzeniami.

„Chcemy mieć ostrzejsze i bardziej jasne reguły dotyczące kontroli oraz nabywania broni palnej w UE” – powiedziała komisarz UE ds. rynku wewnętrznego Elżbieta Bieńkowska.

Zakazem nabywania mają być objęte różne rodzaje broni samopowtarzalnej, nawet jeśli ta została dezaktywowana, broń hukowa oraz amunicja. Ponadto dyrektywa ma dotyczyć samych kolekcjonerów broni, ponieważ zostali oni uznani za „potencjalne źródło nielegalnego handlu bronią”!

Wychodzi na to, że ograniczenia nakładane są na wszystkie osoby, które nie mają nic wspólnego z zamachami. Nawet nie jest już śmieszne to, że KE nie robi nic w kierunku wstrzymania napływu imigrantów, którzy stanowią potencjalne zagrożenie terrorystyczne, nie robi nic, by przeciwdziałać islamistycznym źródłom terroryzmu, a zaostrza prawo wobec osób, które nie stanowią zagrożenia. Poza tym terroryści zawsze będą mieli dostęp do broni, a zwykły obywatel, który jest pozostawiony samym sobie, nie ma nawet prawa posiadać pistoletu, którym mógłby się obronić. Jak zawsze po terrorystycznych zamachach System nakłada kolejne łańcuchy niewoli na Europejczyków, podczas gdy nie podejmuje żadnych kroków, by ich uchronić. Na zamachach terrorystycznych System jak zwykle ugrał możliwość zaostrzenia prawa i wzmożonej inwigilacji, a cierpi na tym nie kto inny, jak społeczeństwo.

Źródło:

http://wpolityce.pl/swiat/272272-bienkowska-chce-ograniczyc-europejczykom-dostep-do-broni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.