3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Systemowe patologie – pracuj i wyląduj na bruku

Osoby, które znalazły pracę sezonową na budowie w stolicy zostały oszukane. Jedni z nich pracowali szesnaście godzin dziennie przez kilka miesięcy. Kiedy udali się do pracodawcy po swoje wynagrodzenie, ten straszył ich bronią głupkowato pytając „za co?”, twierdząc, że im się nie należy. Teraz śpią w namiotach i korzystają z pomocy jadłodajni.
W innym przypadku pracownicy mamieni byli rozliczeniem się przez pracodawcę po zakończeniu budowy. Międzyczasie wypłacał im drobne sumy, a po obiecanym okresie otrzymali wynagrodzenie w wysokości marnych pięciuset złotych.

Kiedy banksterzy, politycy i urzędnicy zastanawiają się w jaki sposób wydoić jeszcze społeczeństwo, by pomnożyć na kontach sumy, których i tak nie są w stanie spożytkować, to na ulicach polskich miast lądują pracowici ludzie, którzy zostali oszukani przez podobnego pasożytom pracodawcę-kapitalistę. Ten patologiczny System musi zostać zniszczony, ponieważ nie jest normalnym i uczciwym to, że ludzie lądują na bruku, bądź ledwo łączą koniec z końcem każdego miesiąca, podczas gdy pracują. W Wielkiej Polsce nie będzie można dopuścić do sytuacji, w której ludzie są bezsilni i pozostawieni samym sobie wobec bogatych wyzyskiwaczy.

Źródło:

http://fakty.interia.pl/mazowieckie/news-pracownicy-sezonowi-w-warszawie-oszukani-i-bezdomni,nId,1920240

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.