3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Szef Komisji Europejskiej: Tak dla unijnej armii !

Unia Europejska, najobrzydliwszy twór z jakim zmagają się europejskie narody w ostatnich latach, zamierz powołać własną armię. Ogromne trudności z jakimi borykają się unijni urzędnicy, by utrzymać to superpaństwo w ryzach, wywołały najwidoczniej w Brukseli chęć poszerzenia oficjalnych kompetencji UE. Szef Komisji Europejskiej Jean- Claude Junkcer w wywiadze dla niemieckiej gazety „Welt am Sonntag” zadeklarował chęć stworzenia takiej armii, choć oczywiście podkreślił jak to bywa w przypadku demoliberalnych krajów, że armia ta nie byłaby agresorem, lecz dbała o bezpieczeństwo Europy. Czytaj: dbała by o bezpieczeństwo UE przed europejskimi narodami.

Przypominamy, że formalną okupacje nad europejskimi armiami ma inny „nieagresywny” twór broniący demokracji, czyli NATO. Chęć więc stworzenia armii UE należy raczej traktować jako gry polityczne wewnątrz okupacyjnego sosu demoliberalizmu.

Dla nas nacjonalistów, nie ma to żadnego znaczenia, formalne Siły Zbrojne III RP od dawna są chłopcami na posyłki dla demoliberalnych sił, a więc jaka będzie różnica czy Polak będzie walczył z naszywką NATO czy UE skoro i tak umrze za Izrael, USA czy UE?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *