Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Szwajcaria: Homoterror ściga Pismo Święte

Biskup Vitus Hounder, ordynariusz w szwajcarskim Chur uczestnił 31 lipca w konferencji na temat rodziny. Jak powszechnie wiadomo, w liberalnym terrorze propagandowym takie konferencje powinny być zakazane, udział w nich katolickich księży tym bardziej, ale to co zrobił bp Hounder nie mieści się już zupełnie w ramach demoliberalnej tolerancji. Zacytował Pismo Święte mówiące o karaniu śmiercią zachowań homoseksualnych. Organizacja pedalska Pink Cross (Różowy Krzyż) od razu zaatakowała biskupa, który w obawie przed homoterrorem wyjaśnił, że tylko zacytował fragment. Sprawa jednak jest bardzo poważna, bo szwajcarski Kościół Katolicki (?) nie chce, by organizacja Różowego Krzyża była niezadowolona, więc zajmie się sprawą bp Houndera na najbliższym posiedzeniu Episkopat. Jego przewodniczący bp Bucher nie pozostawie jednak wątpliwości:

Cieszymy się z każdej relacji, w której partnerzy nawzajem się akceptują jako ukochane dzieci Boga, w równości i wartości, szanując nawzajem swą godność

 

Podsumowując: za cytowanie Biblii bp Hounder będzie musiał stawić się przed prokuraturą (donos Różowego Krzyża za „podżeganie do przestępstwa”) i przed Episkopatem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.