Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Szwecja: Cenzura na facebooku. Straciła konto, ponieważ podzieliła się wynikami badań na temat gwałtów

Cenzorzy z portalu społecznościowego facebook nie odpuścili Szwedce Ingrid Carlqvist, która w swoich badaniach wskazała – zresztą niezbyt odkrywczo – że narastająca liczba imigrantów jest bezpośrednio związana ze wzrostem liczby gwałtów. W programie „Po prostu” powiedziała:

„Imigranci stanowią przytłaczającą część gwałcicieli. Np. Somalijczycy gwałcą 20 razy częściej niż Szwedzi. Nie pisząc o tym, dziennikarze szwedzcy wyrządzają dziewczynkom wielką szkodę.”

Usunięcie konta Carlqvist najprawdopodobniej spowodowane było zamieszczeniem przez nią tego wideo, które w ciągu dwóch dni zostało obejrzane przez 80 tysięcy użytkowników.

Panująca na facebooku cenzura jest dobrze znana polskim nacjonalistom – niejednokrotnie spotykaliśmy się z usuwaniem nie tylko udostępnianych przez nas materiałów, blokowaniem, czy kasowaniem prywatnych profili, ale i całych fanpage’y. Najśmieszniejsze w tym jest to, że działo się tak po zamieszczaniu przez nas treści, które nie naruszały standardów społecznościowych facebooka, lecz jak widać podejście cenzorów wobec niepoprawnych politycznie rządzi się swoimi prawami.

I szczerze? Zupełnie nam to nie przeszkadza. Oczywiście wykorzystujemy facebook jako jeden ze środków pozwalających dotrzeć z ideą do większej ilości osób, lecz nie traktujemy tego serwisu jako priorytetu, ponieważ wiemy, że w każdej chwili możemy stamtąd wylecieć. I to na amen. Dlatego zachęcamy Was do regularnego odwiedzana naszego portalu, komentowania, wyrażania opinii i prowadzenia dyskusji pod wpisami, bez korzystania z pośrednictwa żydowskich wynalazków typu facebook, tym bardziej, że w ostatnim czasie Unia Europejska zapowiedziała, że wspólnie z parterami technologicznymi Facebook, Youtube, Twitter i Microsoft będą zwalczać „nielegalną mowę nienawiści” w internecie.

Na podstawie:
tvp.info/parezja.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.