Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Szwecja: Płoną obozy dla uchodźców!

W tym roku w Szwecji przyjęto 90 tyś. wniosków o azyl, jednak szacuje się, że ich liczba może zwiększyć się do 150 tyś. Pomimo tego, że funkcjonuje tam osiem tysięcy ośrodków dla uchodźców, to zaczyna brakować dla nich miejsc noclegowych, dlatego imigranci lokowani są w namiotach, halach sportowych, koszarach, czy więzieniach. W bieżącym roku Szwedzi postanowili zrobić psikusa zwolennikom multikulti, co wiązało się z podpaleniem kilkunastu ośrodków przeznaczonych dla niemile widzianych przybyszy. Należy tutaj uwzględnić, że w ciągu ostatnich dwóch tygodni dawali popalić Systemowi czterokrotnie. Ich ostatnia działalność miała miejsce wczoraj i skutkowała prawie całkowitym spaleniem miejsca, w którym mieli zostać ulokowani uchodźcy. Strażacy po przyjeździe nie mieli żadnych szans na uratowanie budynku. Zdarzenie miało miejsce 90 km na zachód od Sztokholmu, w Eskilstunie. Media – jak zawsze w takich sytuacjach – donoszą o rasistowskich pobudkach podpalaczy.
Rzeczywistość, którą budują demoliberałowie, runie i spłonie jak płoną obozy dla uchodźców, tylko pytanie brzmi, czy może nie będzie za późno na odbudowanie dumnej i białej Europy?

Źródło:

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/kolejny-pozar-osrodka-dla-uchodzcow-w-szwecji/n05fer

2 thoughts on “Szwecja: Płoną obozy dla uchodźców!

  1. Czytajac ten artykul wprost nie wierze .No to Merkel czeka piekna starosc.mimo ze to wydarzylo sie w innym panstwie.

  2. jak sie cos wydarzy nie po mysli rzadu to nazywaja nas rasistami a sami w portki robia bo sie ich boja .Malo by przed tymi uchodzcami na kolana nie padali .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.