3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Szwecja: Uchodźcy molestowali dziewczęta podczas festiwalu muzycznego. „To wynik nordyckiej kultury spożywania alkoholu”

Organizowany w Szwecji festiwal muzyczny przyciągający masę nastolatków stał się miejscem ataków na tle seksualnym. W rolach agresorów niezmiennie pozostają przybysze spoza Europy; ich ofiarami, polityki multikulti oraz bezczynności funkcjonariuszy i służb składających się na bezkarność „uchodźców” – Europejki, a w tym przypadku szwedzkie dziewczęta.

Według relacji jednej z ofiar, 17-letniej Alexandry Larsson, która zdecydowała się opowiedzieć o nieprzyjemnych doświadczeniach, tuż po północy doszło do pierwszych przypadków molestowania. Gdy jej znajomi zareagowali na ich zachowanie, otrzymali w zwrocie wyzwiska i groźby śmierci, po których Szwedzi zdecydowali się odejść w inne miejsce.

W ocenie nastolatki wokół niej znajdowało się wielu około 17-18 letnich chłopaków „niewyglądających jak Szwedzi”, którzy chwytali inne nastolatki za intymne części ciała. Poszkodowane dziewczęta szukając pomocy u ochroniarzy usłyszały, że „takie rzeczy zdarzają się na festiwalu.”

Na policję według medialnych doniesień zgłosiło się od 20-35 młodych kobiet, które zeznały, że były molestowane, lecz ofiar mogło być więcej. Aresztowano dwóch nastolatków, którzy mieszkali w pobliskim centrum pomocy dla małoletnich uchodźców.

Według policyjnego raportu z zeszłego miesiąca Szwecja zajmuje pierwsze miejsce w statystyce krajów europejskich, gdzie najczęściej dochodzi do przemocy seksualnej wobec kobiet. „Konkluzja jest taka, że taka skala przemocy wobec kobiet jest wynikiem nordyckiej kultury spożywania alkoholu, ale również jest to rezultat niestandardowego podziału ról między obiema płciami.” Oczywiście oficjalnie raporty w żaden sposób nie łączą takich faktów, jak wzrost przemocy na tle seksualnym wobec kobiet postępujący wraz z napływem „uchodźców” do krajów skandynawskich.

Sama policja niekiedy przyznaje, że ze względów politycznych przestępstwa popełniane przez imigrantów są ukrywane i nie nagłaśniane, ponieważ państwowa wierchuszka pragnie uniknąć wykorzystywania statystyk przez nacjonalistów i środowiska przeciwne masowej imigracji oraz nie chce wzbudzać więcej niechęci do przybyszów spoza Europy wśród społeczeństwa.

Na podstawie:
pch24.pl/ndie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.