Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

TVP2 wyemituje homoerotyk

Do widzów zrzeszonych przed telewizorem w czwartek o godzinie 22:45 skierowany będzie film „Płynące wieżowce”. Wystarczy wygodnie rozsiąść się przed ekranem, włączyć TVP2 i oglądać historię nieszczęśliwej „miłości” pomiędzy dwoma homoseksualistami.

Z komunikatu Biura Prasowego TVP wynika, że:

Dajemy widzom szansę obejrzenia różnorodnego repertuaru. Tematyka filmu „Płynące wieżowce” dla części widzów może być kontrowersyjna, dlatego emisja rozpoczyna się o godz. 22.45, a film opatrzony został jedną z najwyższych kategorii wiekowych, tj. od 16. roku życia.

Telewizja chce nadążyć za światowymi trendami, ale jedyne co jej wychodzi, to emitowanie najróżniejszych papek – począwszy od codziennych programów, przechodząc przez wiadomości, na dziwnych filmach kończąc. Prawdopodobnie kontrowersyjne „Płynące wieżowce” mają na celu zwiększenie oglądalności, a w ostatnich latach temat homoseksualizmu na całym świecie wzbudza skrajne emocje. Ostatnie zwycięstwa „postępowej” ideologii min. w Irlandii i USA, mogą być tylko motorem napędowym dla TVP, która pragnie dostosować się do światowego nurtu.

Źródło:
http://parezja.pl/upadek-mediow-publicznych-tvp-wyemituje-homoerotyk/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.