Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Uchodźcy – grupa uprzywilejowana przez III RP

Na pewno nie raz znaleźliście się w sytuacji, kiedy czekaliście na termin do lekarza miesiącami, a jak nie, to spokojnie – jeszcze wszystko przed Wami. Płacisz podatki, a jedyne co możesz zrobić, aby skrócić czas skorzystania z usług lekarza, to pójść prywatnie i pozbyć się pieniędzy z harówki, za którą dostałeś wynagrodzenie pozbawiające Cię jakiejkolwiek godności. To nie wszystko. Twoje podatki zostaną wykorzystane dla świadczenia usług medycznych uchodźcom. Tak, płacisz „polskiemu” państwu, a ono po raz ciężko zliczyć który, poniewiera Cię. Obcy ludzie, którzy tutaj przybędą, będą korzystali z usług świadczonych przez lekarzy bez ubezpieczenia, za darmo, dodatkowo w trybie natychmiastowym, bez kolejek.  A Ty zdechnij, zanim doczekasz się swojej kolejności.

Ponadto Grzegorz Hudzik z Państwowej Inspekcji Sanitarnej twierdzi, że z Danii, Austrii, czy Niemiec, dochodzą sygnały, że wśród imigrantów rozprzestrzenia się świerzbowiec, polio i inne choroby. Zdobył się przy tym na wyznanie, że

„Jesteśmy w stanie stworzyć takie warunki, żeby zapewnić bezpieczeństwo naszych obywateli”

Ciekawe kogo tyczy się ta wypowiedź, bo póki co, to wszyscy stwarzają niepotrzebne i niezrozumiałe problemy, które zdecydowanie negatywnie odbijają się na polskim społeczeństwie.

Źródło:

http://prawy.pl/z-kraju/11055-muzulmanscy-imigranci-w-polsce-nie-beda-czekali-w-kolejkach-do-lekarza

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.