3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Unia Europejska ma dość imigrantów?

Donald Tusk chce powołać szczyt dotyczący problemowi imigracji w Unii Europejskiej. Wydaje się, że Unia Europejska spełniła swoją role w niszczeniu europejskich narodów m.in. wpuszczając do Europy ogromne masy kolorowych imigrantów, pośrednio spójnie zresztą z innymi działaniami- niszcząc europejską tożsamość. Skutki można zobaczyć wszędzie. Całe getta murzynów i arabów zajmujących całe dzielnice europejskich miast, szykanowanie i upodlenie białych nastolatków w szkołach zdominowanych przez imigrantów czy ogromne sumy, które idą w czarną próżnie z unijnego kurka pod płaszczykiem wyrównywania szans.

Może dziś UE stwierdziła, że już nie trzeba więcej imigrantów ? Przyrost naturalny jest tak duży w porównaniu z rdzennymi europejczykami, że Ci drudzy i tak niedługo staną się fizyczną mniejszością w swoich krajach.

Multi-kulti skończy się jednak dopiero wtedy, gdy europejskie narody zapakują na łodzie wszystkich imigrantów i oczyszczą swoje kraje. A co z tymi, którzy ich sprowadzili – unijnymi politykami?

Odpowiedź nasuwa się sama.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.