3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Unia Europejska: Zastawa stołowa za 2 miliony euro!

Dyplomaci pracujący dla Unii Europejskiej, zapragnęli odtąd podejmować swoich gości w stylu iście imperialnym. Jak podaje angielski dziennik The Telegraph: brukselscy politycy, zdecydowali się wydać 2 miliony euro na… zastawę stołową! Co mają w planach? Talerze i filiżanki z chińskiej porcelany, kryształowe szklanki i kieliszki to wszystko ma być dodatkowo ozdobione flagą Unii.

Tak dobrana zastawa stołowa ma zrobić wrażenie na przyjmowanych gościach i posłużyć brukselskim dyplomatom do wyprawiania hucznych bankietów. W kolejce do zrealizowania, czekają jeszcze zamówienia na setki szklanek do whiskey i brandy oraz na podobną ilość kieliszków do szampana. Robi wrażenie? A i owszem, bo nawet Biały Dom na ten sam cel wydał ponad 10 razy mniej. Tak więc, może nawet w tej chwili, brukselski dyplomata spożywa posiłek za nasze pieniądze, w stylu, który możemy zobaczyć na filmach lub w telewizji.

To już kolejna sprawa, która jasno pokazuje hipokryzję panującą wśród kręgów kierowniczych w brukselskim bajzlu. Z jednej strony grupa starszych panów w garniturach mówi nam, że nastały trudne czasy i należy oszczędzać, z drugiej strony za naszymi plecami popuszczają pasa i bez żadnych zahamowań korzystają z naszych pieniędzy. Unia nie ma przyszłości. Sama zawali się pod ciężarem głupoty swoich władców.

Na podstawie: The Telegraph/Parezja.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.