3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Urząd Miasta Warszawy zakazał manifestacji sprzeciwiającej się przyjęciu imigrantów

Raz za razem demoliberalny system daje do zrozumienia obywatelom, że w jego ramach wolność jest jedynie nic nieznaczącym hasłem, a jedyna akceptowana linia światopoglądowa należy do niego samego. Dlatego wszelki wyraz, jaki chce dać społeczeństwo swoim przekonaniom, jest traktowany jako nieprawomyślny oraz szufladkowany w najróżniejszych kategoriach – żeby wymienić tutaj tylko ksenofobię i nieśmiertelny faszyzm.
Urząd Miasta Warszawy zdecydował się nie wyrazić zgody na manifest zorganizowany przez Młodzież Wszechpolską, który miał na celu wyrazić sprzeciw wobec przyjęcia do Polski islamskich uchodźców, ponieważ według niego istnieje podejrzenie propagowania mowy nienawiści.

„Dziś nie ma zgody na to, aby w centrum naszego miasta rozbrzmiewała mowa nienawiści. Jest to sprzeczne z wartościami, za którymi opowiadają się warszawiacy, a są m.in. otwartość i tolerancja. Wyzwania związane z uchodźcami wykraczają obecnie nie tylko poza decyzje jakie mogą podjąć samorządy, ale nawet poszczególne państwa narodowe. Czekamy na systemowe rozwiązania w tej sprawie na poziomie UE jednocześnie mówiąc stanowcze NIE mowie nienawiści”
„Bardzo rzadko korzystaliśmy z instrumentu jaki daje ustawa – zakazu – za co byliśmy krytykowani. W świetle zgłoszenia jakie do nas wpłynęło – demonstracji mającej na calu „pokazanie sprzeciwu wobec muzułmańskich imigrantów” oraz „przypomnienia wiktorii wiedeńskiej” podjęliśmy decyzje o ZAKAZIE zgromadzenia”

Śmiechem jest w ogóle nazywanie europejskich państw mianem państw narodowych, co zresztą pokazuje środki, jakimi kieruje się system – zabrania wyrażania poglądów społeczeństwu. Poza tym skoro Warszawiacy chcą zorganizować narodową manifestacje, to chyba jednak nie wszyscy opowiadają się wyłącznie za lewicowymi prądami. No, ale przecież urząd wie lepiej. Nie od dzisiaj wiadomo, że w demoliberalizmie naród nie ma nic do powiedzenia.

Źródło:

http://www.pch24.pl/urzad-miasta-warszawy-zakazuje-manifestacji-przeciwko-sprowadzaniu-do-polski-imigrantow,38082,i.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.