3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

USA: Murzyni wyżywają się na białych mieszkańcach za brutalność policji

Czarni mieszkańcy Milwaukee postanowili urządzić protest przeciwko brutalności policji na podłożu rasowym, który przerodził się w zamieszki wymierzone przeciwko białej ludności miasta. Według nich policja ma strzelać tylko do murzynów. Wieczorową porą z okrzykami „black power” mieli urządzać pościgi i pobicia napotykane białe osoby.

Wszystko zaczęło się od sobotniej interwencji policji, podczas której zastrzelony został czarny mężczyzna posiadający broń palną. Funkcjonariusz oddał w jego stronę strzał, gdy ten nie chciał rzucić jej na ziemię. Co ciekawe za spust pociągnął… czarnoskóry mundurowy, a jak się okazało broń należąca do zastrzelonego została skradziona kilka miesięcy temu wraz z pokaźną ilością amunicji.

Protestujący wybijali szyby w sklepach, podpalali budynki oraz samochody – w tym policyjne radiowozy.

Nacjonaliści od lat propagują koncepcję rasowego separatyzmu – biali powinni mieć swoją policję w swoich białych zrzeszeniach, czarni swoją.

Ciężko jest nie odnieść wrażenia, że pragną tego zarówno biali, czarni, azjatyccy etc mieszkańcy USA, lecz na przeszkodzie ku temu stoi demoliberalny system i polityczna poprawność.

Na podstawie:
pikio.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.