3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

USA: Policja odtajniła raport. „Jackson był zwyrodniałym pedofilem”

Brytyjskie media donoszą, że został odtajniony raport amerykańskiej policji, który wskazuje, że w 2003 roku w przeszukanej posiadłości Michaela Jacksona (ranczo Neverland) znaleziono ogromne zbiory dziecięcej pornografii. Wśród drastycznych materiałów znajdowały się treści zawierające przemoc, w tym tortury na tle seksualnym na dzieciach, sadomasochistycznych, czy zdjęć w erotycznej bieliźnie bratanka i syna.

W podsumowaniu raportu zamieszczono ekspertyzę, która stwierdza, że Jackson był uzależnionym od narkotyków zwyrodniałym pedofilem. Prasa podaje, że wielokrotnie oskarżanemu o molestowanie dzieci królowi popu udawało się unikać odpowiedzialności dzięki posiadaniu niebotycznej fortuny – Jackson uszczuplił swój portfel o 200 milionów dolarów, by zamknąć usta swoim ofiarom i świadkom zwyrodniałych czynów.

Na podstawie:
pikio.pl

One thought on “USA: Policja odtajniła raport. „Jackson był zwyrodniałym pedofilem”

  1. Za takich którzy nękają tak bogatych ludzi powinieni takimi sprawami zajmować się specjalny wydział policji nalerzy walczyć z takimi wyludzaczami stalkerami cwaniakami .mam nadzieje ze i dzisiaj po jego śmierci za ten raport weźmie się specjalny wydzial może to być pruba wyludzeni zbliżenia się do kręgów rodzinnych majkela .najlepiej obsmarowac kogoś takimi oskarżeniami w chwili gdy ten człowiek nie ma możliwości obrony .szok szok,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.