3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

W Irlandii zalegalizowano homomałżeństwa!

Niepokojące wieści docierają do Polski z Zielonej Wyspy, bowiem w kraju, gdzie do tej pory silne ugruntowana była tradycja wynikająca z katolicyzmu, zalegalizowano małżeństwa jednopłciowe. Referendum dotyczyło zmiany jednego zdania w konstytucji – „Czy zgadzasz się, by w konstytucji pojawił się następujący zapis: Małżeństwo może być zawarte zgodnie z prawem przez dwie osoby bez rozróżnienia na płeć.

Jeszcze do 1993 roku w Irlandii karane były akty homoseksualne. Cztery lata temu zaaprobowano związki partnerskie(w tym związki homoseksualne), a obecnie osoby homoseksualne mają utorowaną drogę, aby zawierać „małżeństwa”, które będą stały na równi z normalnym małżeństwem. Warte zaznaczenia jest również to, że za wprowadzeniem jednopłciowych małżeństw opowiedziały się wszystkie duże ugrupowania polityczne – łącznie z prawicowymi. Sam chadecki premier Irlandii Enda Kenny zachęcał do głosowania na „tak”:

„Mówimy, jako pierwsi na świecie, że naród Irlandii może rozszerzyć prawo zawierania małżeństw cywilnych na wszystkich obywateli.”

Wynik takich działań pokazuje, jak metodą małych kroczków homopropaganda doprowadza do zrównania związku pomiędzy kobietą i mężczyzną ze związkiem homoseksualnym. W szczególności, że udaje jej się to nawet w bastionach tradycji, do których zalicza się Irlandia. Jest to przestroga dla polskiego społeczeństwa, którego część uważa, że nie trzeba dawać odporu homopropagandzie. Po raz kolejny również prawica potwierdza, że nie różni się zbytnio od lewicy i razem stanowią o sile jednego Systemu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.