3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

W Pół Drogi nr 1- nowy numer pisma Trzeciej Drogi dostępny w pdf!

Dokładnie tydzień temu na naszym portalu opublikowaliśmy kolejny numer pisma „W Pół Drogi” wydawanego przez nasze stowarzyszenie. Dziś zgodnie z obietnicą w Wasze ręce oddajemy jeszcze raz wszystkie artykuły zgromadzone w jednym pliku PDF; odpowiedno sformatowane z niezwykłą warstwą graficzną!

To idealna okazja na to by po raz kolejny zapoznać się z naszymi artykułami. Zwłaszcza dla tych, którzy nie za bardzo lubią czytać dłuższe treści na ekranie komputera i wciąż mimo zmieniających się realiów są zwolennikami tradycyjnego papieru.

Tematem przewodnim pierwszego numeru W Poł Drogi jest: „Starcie Imperiów” czyli to jak zmagania wielkich potęg wpływają na układ stosunków międzynarodowych i los mniejszych państw takich jak np. Polska. Choć dziś przeciętnemu nacjonaliście temat polityki zagranicznej może się wydawać szalenie odległy i abstrakcyjny- wierzymy, że jego poznanie jest konieczne do tego by móc właściwie poruszać w dzisiejszych okolicznościach.

Na łamach pierwszego numeru W Pół Drogi zastanawiamy się nad tajemnicami wzrostu potęgi Chin, relacjami tego państwa z Rosją i USA, oraz miejscem Europy w nowym rozdaniu globalnym. Unikamy utartych schematów, nie posługujemy się kalkami, które znacie z innych portali narodowych. Staramy się tworzyć tu nowe podejście. Czy nam się udało?

Oceńcie to sami:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *