3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Warszawa: Nacjonalistyczne Południe na Marszu Niepodległości 2019

Za nami kolejny Marsz Niepodległości. To już drugi w historii Nacjonalistycznego Południa i zarazem wyjątkowy bo tym razem uczestniczyliśmy w nim w porozumieniu z ONR.

O ile stulecie odzyskania niepodległości było czasem zadumy, refleksji lecz także i świętowania, to ta rocznica miała pokazać ile do tej pory zrozumieliśmy z wypadków jakie miały miejsce w naszym kraju i środowisku.

Dlatego zgromadziliśmy się pod hasłem: „Nacjonaliści ponad podziałami” i przeszliśmy przez Warszawę w skoordynowanych ze sobą kolumnach. Działo się to przy akompaniamencie haseł niepodległościowych, narodowych, antyimigranckich i antyunijnych. Na moście Poniatowskiego spaleniu uległy flagi unijne, LGBT i parę lewackich pamiątek, które zmieniły ostatnim czasem właściciela.

Marsz zaczynamy w ponad 200 osób. Na błonia Stadionu Narodowego przychodzimy w 400. Dziękujemy za udział wszystkim ekipom, które wzięły udział w naszej kolumnie, gościom zza granicy oraz naturalnie Obóz N-R, z którym stworzyliśmy razem jedno z największych tego typu wydarzeń na tegorocznym Marszu Niepodległości.

One thought on “Warszawa: Nacjonalistyczne Południe na Marszu Niepodległości 2019

  1. Pokazywanie dumy narodowej powinno być wpisane w sposób bycia osoby mieniącej sie tytułem Patrioty. Wielkie uszanowanie za tak liczne przybycie na Marsz Niepodległości.
    Dzisiaj setki!
    Jutro Tysiące !
    A po jutrze Miliony !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *