3DROGA.PL

Portal 3droga.pl

Portal Nacjonalistyczny

Wesprzyj Europejski Front Solidarności dla serbskiego Kosowa!

Mając na uwadze europejską solidarność, nacjonaliści z wielu krajów Europy od lat podejmują pracę na rzecz równoważenia wypływów instytucji europejskich i amerykańskich tworząc specjalne organizacji (fronty), które za pomocą działalności charytatywnej, propagandowej i politycznej przyczyniają się do poprawienia sytuacji ludności w Syrii, w Kosowie i na Cyprze. Organizacje te nie mające żadnych szemranych sponsorów, utrzymują się wyłącznie z datków swoich członków i nacjonalistów zaangażowanych we wspieranie podejmowanych przez nich spraw.

Dlatego odpowiadając na prośbę naszych zagranicznych przyjaciół, zachęcamy Was wszystkich do udostępniania informacji o ich działaniach na swoich tablicach i za pośrednictwem innych serwisów społecznościowych. Działania podejmowane przez te Fronty, są szczególnie ważne, gdyż dzięki nim na szeroką skalę nacjonaliści są w stanie pokazać swoją siłę i zaangażowanie w imię wyższych spraw, których podjęcia odmawiają inne, często oficjalne czynniki i szeroko wspierane organizacje.

Pomóc możemy na wiele różnych sposobów. Prócz pracy w serwisach społecznościowych, można wesprzeć też ich pracę za pomocą dotacji, korzystając z tej strony internetowej: https://www.betterplace.org/en/projects/42043-mission-kosovo-2016

ESFK INTERNATIONAL

ESFK POLSKA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *